Nasza oferta

Specjalizacją naszego przedsiębiorstwa jest produkcją tabliczek znamionowych. Do każdego projektu podchodzimy sumiennie z najwyższą precyzją i dokładnością o szczegóły powierzonego nam zlecenia. Tabliczki znamionowe, wykonujemy z aluminium, folii samoprzylepnej oraz z laminatu grawerskiego.

Dysponujemy niezbędnymi urządzeniami i najwyższą jakością materiałów do produkcji tabliczek na szeroką skalę. Prowadzona przez nas sprzedaż trafia zarówno do klientów indywidualnych jak i dużych korporacji – każdy klient jest dla nas ważny i do każdego zlecenia przykładamy należyta uwagę. W ofercie naszej firmy, znajdą państwo min tabliczki znamionowe , szyldy  i gadżety reklamowe.

Nasze działania są kompleksowe – dostosowane do potrzeb i wymogów klienta. Jako producent podejmiemy się każdego powierzonego nam zlecenia, które pozwoli nam się wykazać oraz zdobyć nowe doświadczenia, które są niezbędne do ciągłego rozwijania się w dziedzinie która stanowi dla nas pasję i daje ogromną satysfakcję z możliwości zadowolenia osób, które powierzyły projekt właśnie w naszej firmie.

Ciężka praca nie stanowi dla nas problemu, przeciwnie - daje możliwość wykazania się i budowania trwałych relacji z osobami, które zaufały właśnie nam. Dziękujemy za zaufanie!